HAKKIMIZDA

BuMutfak.com

 

BuMutfak.com perakende, endüstriyel mutfak ve e-ticaret sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

 

Kurulduğu günden itibaren endüstriyel mutfak ürünlerinin satışını yapan bumutfak.com uzman kadrosuyla, buz makinesi, mısır patlatma makinesi, pamuk şekeri makinesi, bar blender, sanayi tipi fritöz, kahve makinesi, set üstü mikser, soğuk teşhir ünitesi, sebze doğrama makinesi, waffle makinesi, tezgah tipi buzdolabı, fırın, konveyörlü bulaşık makinesi, hamur yoğurma makinesi, ekmek dilimleme makinesi, waffle makinesi, bar mikseri, buz kırma makinesi, çay makinesi, sıcak çikolata makinesi, narenciye sıkma makinesi ve daha bir çok ürünün satışını yapmaktadır.

 

BuMutfak.com; otel, restoran, kafe, fastfood, bar mutfak kurulumlarında, projelendirme desteği de vererek, müşterinin ihtiyacı olan ürünleri zamanında ve hatasız şekilde tedarik eder.

 

Hizmetlerimiz satış sonrası; teknik servis ve teknik desteği de kapsamaktadır. BuMutfak.com; Astoria, iberital magister, Cimbali, Brema,Cunill, Unox, Rational, ecocold , Macap , Atalay, Empero, Kalerm Santos By Kitchen markalarının yetkili satıcısıdır.

 

BuMutfak.com, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede endüstriyel mutfak ve e-ticaret sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

BuMutfak.com ’un değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan BuMutfak.com, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR